Vairāk nekā 200 minūtes, lai uzvarētu spēles bērniem un pieaugušajiem

Cilvēki spēlē minūti, lai uzvarētu

Minūte, lai uzvarētu spēles ir viens no vienkāršākajiem spēļu veidiem, ko var spēlēt jebkurā ballītē. Spēles visiem svētkiem, katru sezonu un katru tēmu, kuru jūs kādreiz varētu iedomāties! Un minūte, lai uzvarētu to spēļu sarakstā, kas der cilvēkiem, komandām, grupām un pat darba ballītēm.

Patiesi, tas nav svarīgi, šī minūte, lai to uzvarētu, izaicina darbu jebkurā vecumā. Pievienojiet grāmatzīmei šo lapu, lai jums būtu pēdējā minūte, lai uzvarētu to spēļu sarakstā vajag ballīšu spēles !

Minūte, lai uzvarētu spēles bērniem un pieaugušajiem, kuras patiks visiem

Šajā ziņā jūsu ērtībai ir saistītas saites ar produktiem. Ja jūs pērkat, izmantojot manas saites, es, iespējams, saņemšu nelielu komisiju bez jums papildu izmaksām.

Kādas minūtes ir spēles uzvarēšanai?

Dažus gadus atpakaļ NBC rīkoja šovu Minute to Win It, kurā dalībniekiem bija jāpaveic uzdevums, izmantojot mājsaimniecības priekšmetus mazāk nekā minūtes laikā, lai pārietu uz nākamo izaicinājumu un galu galā iegūtu naudu.

Cilvēki tagad spēlē minūtes, lai to uzvarētu, tāpat kā vienkāršas viesību spēles - dažreiz patiesībā viņiem ir minūtes laika ierobežojums, bet citreiz tās vienkārši spēlē kā ātras un vienkāršas viesību spēles.

Viņi ir jautri, vienkārši spēlējami, lēti un parasti jautri!

Apskatiet šo videoklipu, lai uzzinātu, cik jautri tie var būt - un tas ir tikai daži no vairāk nekā 200 minūtēm, lai uzvarētu spēles šajā sarakstā!

Labākā minūte, lai uzvarētu spēles bērniem, pusaudžiem vai pat pieaugušajiem! Vairāk nekā 200 + jautras spēles, kas ir ideāli piemērotas ģimenes atkalapvienošanai, skolai, skolas ballītēm un daudz ko citu! Vieglas spēles, jautras komandas spēles un daudz ko citu!

Kā spēlēt minūtes, lai to uzvarētu

Minūti, lai uzvarētu, varat spēlēt vienā no trim veidiem:

1. stils: Minūte, lai to uzvarētu indivīdiem - cilvēks pret pulksteni

Šajā versijā viens spēlētājs mēģinās pārspēt katru spēli. Tā, piemēram, viņiem būs jāmēģina pabeigt spēli minūtes laikā (līdz ar to minūte, lai to uzvarētu).

Ja viņi to dara, viņi iegūst balvu. Ja nē, ļaujiet kādam citam nošaut. Ja jūs izmantojat šo stilu, es iesaku katrai spēlei izvēlēties citu cilvēku.

Kā alternatīvu šai versijai jūs varat arī ļaut tai pašai personai turpināt spēlēt spēles, līdz viņi to nevar pabeigt minūtes laikā. Vai arī jūs varētu likt visiem spēlēt vienlaicīgi visiem vienlaikus (līdzīgi kā zemāk esošajā 3. versijā, bet gan individuāli, nevis komandās) un redzēt, kas visi var pabeigt izaicinājumu minūtes laikā.

2. stils: minūtes, lai to uzvarētu grupām

Šajā stilā katrai spēlei jūs izvēlēsities divus spēlētājus, kuri spēlēs viens pret otru, spēlējot spēli, nevis mēģinās pārspēt pulksteni. Tātad katram cilvēkam iedosiet spēles piederumus un redzēsiet, kurš var pabeigt pirmais.

Pirmais finišējušais uzvar balvu. Atkal griezieties pa pāriem katrai spēlei, vajadzības gadījumā atkārtojot spēlētājus, taču tas labi darbojas, ja jums ir mazākas grupas, lai visi varētu piedalīties dažādās spēlēs.

3. stils: minūtes, lai to uzvarētu komandām

Šajā stilā jūs sadalīsit savu grupu divās (vai 3 vai 10 atkarībā no viesu skaita) komandās. Katrai spēlei komandām jāizvēlas viens spēlētājs, kurš sacenšas savā starpā spēlē ar pārējām komandām.

Tā, piemēram, vienai personai no katras komandas tiks izsniegti piederumi un spēles instrukcijas. Kad jūs sakāt iet, visi sacenšas, lai būtu pirmie, kas pabeigtu spēli.

Pirmā komanda, kas finišē, saņem 5 punktus, otrā komanda saņem 3, trešā komanda saņem 1, un visi pārējie nesaņem nevienu. Tas vislabāk darbojas, ja jums ir diezgan daudz cilvēku, un tas ir labs veids, kā iesaistīt visus uzmundrināt viņu komandu.

Vienīgais laiks, kad jums ir nepieciešams gūt minūtes, lai uzvarētu, ir tas, ja jūs spēlējat komandās un komandām sacenšoties savā starpā, lai izpildītu izaicinājumus. Šajā gadījumā es ļoti iesaku iegūt lielu sausās dzēšanas dēli vai plakātu dēli un uzrakstīt katras komandas numuru augšpusē.

Vienīgi dēļa kreisajā pusē pierakstiet katras spēles nosaukumus vai vismaz spēles numuru (1, 2, 3 utt.).

Par katru spēli pirmā finišējušā komanda saņem piecus punktus, otrā komanda iegūst 3, trešā komanda saņem 1, bet pārējās komandas šajā kārtā negūst vārtus.

Ja vēlaties, lai visi nopelna punktu, ja viņi pabeidz, iestatiet taimeri katrai spēlei. Pirmā komanda, kas finišē, saņem 5, otrā komanda saņem 3, trešā komanda saņem 2, un jebkura cita komanda, kas finišē minūtes laikā, saņem 1 punktu.

Pēdējā punktu skaitīšanas versija palīdzēs saglabāt rezultātu nedaudz tuvāku, ja domājat, ka viena komanda varētu izpūst citu.

Lūk, kā rādītāju kartes piemērs varētu izskatīties spēļu beigās.

Minūte, lai to uzvarētu, spēļu rezultātu kartes piemērs

Ja jūs spēlētu, kur kāds, kurš pabeidz izaicinājumu, saņem punktu, tas izskatītos nedaudz savādāk. Man vienkārši patīk to uzlikt uz lielas tāfeles, lai visi varētu redzēt, kā katrai komandai klājas!

Lielāko daļu minūtes, lai uzvarētu, spēles var spēlēt ar priekšmetiem, kas jums ir visā mājā, taču ir daži galvenie piederumi, kurus, visticamāk, vēlēsities iegādāties un kuri būs pieejami, ja gatavojaties spēlēt bieži.

Manā amatniecības telpā ir kaste ar šīm 10 lietām, lai mēs vienmēr varētu spēlēt, kad nāk ģimene apkārt!

minūti, lai uzvarētu spēles

Citi resursi par lielisku minūti, lai uzvarētu partijā

Es parasti izmantoju minūti, lai savās ballītēs uzvarētu spēles, neatkarīgi no tēmas, bet jūs faktiski varat uzņemt visu minūti, lai uzvarētu tēmā. Šeit ir daži citi lieliski resursi, ja to vēlaties darīt!

Top 10 minūtes, lai uzvarētu spēles

Šīs minūtes, lai uzvarētu, spēles es izmantoju atkal un atkal, tikai ar dažādām svētku tēmām! Tie, iespējams, nav visjautrākie, taču viņi ir tādi, kurus jūs varētu vienkārši paķert un mainīt jebkurā ballītē!

1 - saskaras ar sīkdatni

Novietojiet sīkdatni uz kāda pieres. Viņiem jālieto tikai sejas muskuļi (bez rokām), lai to nokļūtu mutē.

2 - izaicinājums smagumam

Dodiet katram spēlētājam trīs balonus. Viņiem minūti ir jāuztur visi trīs baloni gaisā.

3 - pudele līdz pudele

Piepildiet vienu 2 litru pudeli ar kaut ko (Lucky Charms, Jelly Beans utt.), Pēc tam uzlīmējiet citu 2 litru pudeli - spēlētājiem viss jāpārnes no vienas pudeles uz otru.

4 - Shamrock Shake

Līmējiet tukšu Kleenex kastīti pie biksīšu šļūtenes, piepildiet ar galda tenisa bumbiņām un pēc tam uzlīmējiet kāda cilvēka vidukli. Viņiem ir jāsakrata, līdz visas bumbiņas izkrist.

5 - iesaiņojiet to

Divu spēlētāju spēle, kurā vienai personai ir jāiesaiņo otra persona ar karodziņiem, tualetes papīru vai kaut ko citu

6 - Satiksmes Jam

Pabīdiet saldo kartupeli pa grīdu no istabas vienas puses uz otru tikai ar degunu (es to esmu darījis arī ar kāpostiem Sv. Patrika dienā)

7- Dzelzs cilvēks

Izmantojiet irbulīti, lai sakrautu dzelzs uzgriežņus viens otram

čaka un siera cena vienam bērnam

8 - Jaungada atpakaļskaitīšana

Aizpildiet rūtiņas ar dažādu zvanu skaitu (1–5). Spēlētājiem tie jāsakrata un jānovieto zvanu skaita secībā.

9 - šķēršļu josla

Apkārt telpai izveidojiet tematisku objektu šķēršļu joslu. Spēlētājiem uz vannas paklāja vai dvieļa jāiet no šķēršļu joslas no viena istabas gala uz otru.

10 - Kausu izvēle

Izlieciet kā 25 tases, daļēji piepildot tās visas ar ūdeni. Dažu tasīšu apakšā ielieciet uzlīmi. Spēlētājiem ir jāizvēlas viena krūze vienlaikus, mēģinot atrast uzlīmi.

Jautra minūte, lai laimētu spēles no playpartyplan.com un citas lieliskas viesību spēles! ES varu

Minute kolekcija, lai uzvarētu spēles

Lūk, pēdējā minūte, lai uzvarētu to spēļu sarakstā!

Noklikšķiniet uz tālāk esošajām saitēm, lai nokļūtu tieši spēļu instrukcijās, piegādes sarakstos un katras spēles fotoattēlos.

Un ir vērts apskatīt dažādus ierakstus, ja jums ir nepieciešamas vairāk ideju konkrētiem svētkiem. Ir daudz minūšu, lai uzvarētu spēles, kuras var nedaudz mainīt, lai strādātu citos svētkos vai gadījumos! (piemēram, bērnu dušas spēles Ziemassvētkos var darboties ar dažādiem objektiem)

Diezgan pārliecināts, ka esmu izmantojis šo 'sejas sīkdatņu' spēli tik reižu, cik ir Oreos garšu!

Sejas sīkdatne ir viena no populārākajām minūtēm, lai to laimētu

Minūte, lai to uzvarētu Ziemassvētku spēlēs un citās brīvdienās

Minūte, lai to uzvarētu, izaicinājumi īpašiem gadījumiem

Sezonas minūte, lai uzvarētu viesību spēles

Dažādas minūtes, lai uzvarētu spēles

Neaizmirstiet pievienot grāmatzīmi un piespraust šo rokasgrāmatu spēles minūtes iegūšanai, lai to uzvarētu! Tas tiks atjaunināts jebkurā laikā, kad es ievietošu jaunas spēles idejas!