Halovīni saģērbt spēle

Šī virtuālā Halovīni saģērbšanas spēle ir jautrs un jautrs veids, kā šogad svinēt Halovīni kopā ar ģimeni un draugiem! Spēlētājiem ir tikai dažas minūtes laika saģērbties kā Halovīna varoņi ar priekšmetiem no visas viņu mājas!

Viena no jautrākajām Helovīna daļām ir tērps. Vai tas būtu skolas kostīmu parāde, triks vai izturēšanās, vai kostīmu ballīte - Halovīni vienkārši nav Halovīni bez kostīmiem!

Šī Halovīni saģērbšanas spēle ir jautrs veids, kā iekļaut Helovīna kostīmu garu vienā no jautrākajām un jautrākajām Halovīni spēles tu spēlēsi šogad! Tas ir tāds kā a Helovīnu iznīcinātāju medības bet gan Helovīna varoņiem un kostīmiem!

jautras spēles pieaugušo pateicības dienā

Tā kā lielākajai daļai cilvēku, iespējams, šogad nav reālu Helovīna ballīšu, jūs varat spēlēt šo spēli virtuāli un joprojām izbaudīt savu draugu un ģimenes sabiedrību, turoties drošā attālumā! Faktiski tas ir labāk, lai cilvēki savā mājā varētu piekļūt visam, ko vēlas!

Esmu iekļāvis veidu, kā spēlēt šo klātienē, ja jūs to meklējat Helovīnu ballīšu idejas nākotnē vairāk nekā šogad!

Piederumi

Jums tiešām nav vajadzīgs nekas cits kā šajā rakstā pieejamo ģērbšanās rakstzīmju saraksts, sava veida ierīce katram spēlētājam, ja viņi piedalās, izmantojot tālummaiņu, Google Hangout sesiju vai kaut ko līdzīgu, kā arī 5 minūšu taimeris .

Pārējie piederumi ir visu veidu veidā, ko nejauši cilvēki var atrast savā mājā, lai izveidotu savus tērpus!

Ak un balvas - neaizmirstiet balvas uzvarētājam! Jūs vēlaties apbalvot cilvēkus par jautrajām izspēlēm un dalību šajā dažāda veida kostīmu konkursā!

Es vienmēr iesaku dāvanu karti (oranžu vai melnu!), Jo jūs varat tās nosūtīt virtuāli, bet jūs varētu arī paņemt dažas no tām Helovīna balvas nosūtīt uzvarētājam vai nomest viņu mājās, ja viņi ir tuvu.

Cilvēks Zvaigžņu karu maskā sēž pie datora ekrāna

Kā spēlēt

Spēles galvenais mērķis ir, lai cilvēki noteiktā laikā pēc iespējas labāk saģērbtos par noteiktiem varoņiem. Viņi var izmantot jebkuru priekšmetu no savas mājas, lai izveidotu savu kostīmu, pēc tam to parādot uz ekrāna.

Tā ir pamatideja - šeit ir visas detaļas!

Iestatiet sava veida virtuālo sapulci un pārliecinieties, ka visiem ir ielūguma saite un pieteikšanās informācija.

Lieciet visiem pieteikties vienlaicīgi un nokļūt vietā, kur visi var redzēt visus pārējos - citu cilvēku tērpu redzēšana ir jautra daļa!

Kad visi ir iestatīti, paskaidrojiet spēles noteikumus.

Jūs kā uzņēmēja grupai izdalīsit kādu varoni vai motīvu, un viņiem būs piecas minūtes laika, lai izdomātu labāko tērpu, kas atspoguļo šo tēmu un kā tas tiek ieslēgts viņu ekrānā.

Mērķis ir, lai cilvēki būtu radoši un savā skapī vai mājā izmantotu visu, ko vien var iedomāties. Apģērbs un aksesuāri ir vissvarīgākie, taču dekoratīvā kosmētika noteikti var dot cilvēkiem uzvaru.

Izvēlieties tēmas, kas darbojas jūsu grupā, piemēram, mūsu Pokemon mīlošā apkalpe

Kā uzvarēt

Pēc piecām minūtēm visiem spēlētājiem vajadzētu atgriezties un uz ekrāna parādīt savu kostīmu. Saimnieks, jūs, izvēlaties katras kārtas uzvarētāju, un viņi nopelna punktu.

Es iesaku spēlēt sešus apļus, apmēram 40-45 minūtes, bet zemāk esmu iekļāvis divdesmit dažādas tēmas un rakstzīmes, no kurām izvēlēties. Jūs varat arī izvēlēties savu, ja jums nepatīk neviens no manējiem!

Spēlētājs, kurš spēles beigās ir ieguvis visvairāk punktu, iegūst balvu, par kuru runājām iepriekš. Ja jums ir neizšķirts, veiciet pēdējo taibreika raundu starp abiem neizšķirtajiem spēlētājiem.

Halovīni saģērbt motīvi

Esmu iekļāvis tikai dažas Halloween tēmas un rakstzīmes, kuras varat izmantot. Jūtieties brīvi radošs un izvēlieties citas tēmas, kas vislabāk atbilst jūsu auditorijai!

Grupu motīvi

Šī spēle lieliski darbojas pāriem un ģimenēm, lai spēlētu kopā. Šeit ir dažas tēmu idejas lielākām grupām, kas spēlē kopā! Jūs varat arī izmantot jebkuru no šiem indivīdiem un izmantot jebkuru no iepriekš minētajām atsevišķo rakstzīmju tēmām arī grupām.

Saglabājiet virtuālo izklaidi

Kad esat pabeidzis spēlēt šo Halovīni saģērbšanas spēli, izmēģiniet kādu no šīm virtuālajām Halovīni spēlēm!

Ekspertu padomi

Nesaki cilvēkiem neko pirms laika lai viņi netiktu sagatavoti un tuvu. Ir daudz jautrāk, ja kostīmi tiek veidoti lidojot!

Apbalvojiet radošumu un pūles . Kā tiesnesim, jūsu pienākums ir izvēlēties katras kārtas labāko kostīmu balvu. Piešķiriet bonusa punktus (galvā) par radošumu, salīdzinot ar to, ka vienkārši dodaties un satverat Zvaigžņu karu masku no bērnu skapja.

Pievienojiet bonusa punktus katrā kārtā jo kura kostīms saņem visvairāk balsu no spēlējošajiem spēlētājiem. Tas palīdzēs saglabāt cilvēku iesaistīšanos un mēģinājumus.

Saīsiniet laika ierobežojumu līdz trim minūtēm, ja domājat, ka piecas minūtes būs pārāk garas. Vai arī, ja jūs veicat pirmo kārtu un visi tiek paveikti ātrāk nekā piecas minūtes.

Novietojiet taimeri vietā, kur cilvēki to var redzēt tāpēc viņi zina, cik ilgi vēl jāiet. Vēl labāk, ja ekrānā var kaut kā ievietot faktisko digitālo atpakaļskaitīšanas taimeri.

Ļaujiet cilvēkiem paskaidrot savu kostīmu ja nepieciešams, pirms pieņemat spriedumu. Dažreiz lietas ir ļoti radošas, taču tās ir jāpaskaidro, it īpaši ekrānā.

Spēlētāji, kas saģērbušies kā ēdieni

Spēļu FAQ

Kādi vecumi var spēlēt šo spēli?

Šī spēle darbojas jebkurā vecumā. Tas ir pat jautri, ja vēlaties spēlēt kopā ar visu ģimeni, kas strādā kopā, lai izveidotu kostīmu. Esmu iekļāvis grupu tēmas tikai šim nolūkam!

Vai kādiem priekšmetiem nav atļauts tērpi?

Saglabājiet to ģimenei draudzīgu, taču, izņemot to, kostīmiem jābūt godīgai spēlei.

Ko darīt, ja ir neizšķirts?

Ir viena rezerves tēma vai raksturs, ko izmantot kā kaklasaites kostīmu kārtu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tikai tie cilvēki, kas ir kaklasaitē, saģērbjas šai kārtai (ja vien citi to nevēlas un tad viņi ir laipni aicināti, viņi vienkārši nevar uzvarēt).

Ko darīt, ja kāds prasa pārāk ilgu laiku?

Spēlētājiem jābūt ekrānā piecu minūšu laikā, vai arī viņi tiek diskvalificēti no kārtas. Vai arī, ja vēlaties par to izturēties patīkami, piešķiriet viņiem 10 sekunžu labvēlības periodu no brīža, kad sakāt, ka laiks ir beidzies, lai nokļūtu ekrānā.

Vai meklējat vairāk jautru Halovīni spēļu?